NOWAK&SIENKIEWICZ

Tadeusza Kościuszki 117/6U, 50-442 Wrocław

+48 71 729 88 88

kontakt@nowaksienkiewicz.pl

Pn-Pt 08:30-20:30

Jolanta Nowak

lekarz stomatolog/medycyna estetyczna

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu 1995. Członek i założyciel Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoje kwalifikacje stale pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych z dziedziny stomatologii i medycyny estetycznej. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej I stopnia dla Lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz uzyskała elitarną rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Od 2003 r. wykonuje wszystkie zabiegi z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.

O mnie

Artur Sienkiewicz

lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Leczenie stomatologiczne pod mikroskopem wykonuje od 2004 roku. Endodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka oraz implantoprotetyka to dziedziny, które go pasjonują. Od 2010 prowadzi autorskie szkolenia endodontyczne dla innych lekarzy stomatologów. W 2013 roku uzyskał elitarną rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Współzałożyciel i administrator prestiżowego forum dla aktywnych stomatologów Dentopraktyk.pl. Swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe stale pogłębia biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Interesuje się motoryzacją i nowinkami technicznymi. 


Wolny czas spędza w gronie najbliższych.

O mnie

Radosław Nowak

lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu 1995. Członek i założyciel Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Od 2003 r. wykonuje większość zabiegów z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Konsultant portalu stomatologicznego Dentonet.pl z dziedziny endodoncji. Od 2007 prowadzi liczne kursy o tematyce endodontycznej. Swoje kwalifikacje z zakresu stomatologii poszerza na licznych kursach i kongresach. W 2013 roku uzyskał elitarną rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ukończył curriculum implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, otrzymując certyfikat Praktyki Implantologicznej.

W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, głównie rocka progresywnego. Posiada patent starszego sternika motorowodnego. Jego marzenie to przepłynąć wzdłuż i wszerz Europę kanałami i rzekami.

O mnie