Jolanta Nowak

lekarz stomatolog/medycyna estetyczna

DSC_8516 (Large)

 

Artur Sienkiewicz

lekarz stomatolog

DSC_8452w (Large)

 

Radosław Nowak

lekarz stomatolog

RESUME

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu 1995. Członek i założyciel Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoje kwalifikacje stale pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych z dziedziny stomatologii i medycyny estetycznej. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej I stopnia dla Lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz uzyskała elitarną rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Od 2003 r. wykonuje wszystkie zabiegi z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.

RESUME

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Leczenie stomatologiczne pod mikroskopem wykonuje od 2004 roku. Endodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka oraz implantoprotetyka to dziedziny, które go pasjonują. Od 2010 prowadzi autorskie szkolenia endodontyczne dla innych lekarzy stomatologów. W 2013 roku uzyskał elitarną rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Współzałożyciel i administrator prestiżowego forum dla  aktywnych stomatologów Dentopraktyk.pl. Swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe stale pogłębia biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Interesuje się kuchniami świata – jego popisową potrawą jest sushi, które często przyrządza dla znajomych.

Wolny czas spędza poza miastem z wędką w ręku, polując na sandacze.

RESUME

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu 1995. Członek i założyciel Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.  Od 2003 r. wykonuje większość zabiegów z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Konsultant portalu stomatologicznego Dentonet.pl z dziedziny endodoncji.  Od 2007 prowadzi liczne kursy o tematyce endodontycznej.  Swoje kwalifikacje  z zakresu stomatologii poszerza na licznych kursach i kongresach.  W 2013 roku uzyskał elitarną rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ukończył curriculum implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego,  otrzymując certyfikat  Praktyki Implantologicznej.

W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, głównie rocka progresywnego. Posiada patent starszego sternika motorowodnego. Jego marzenie to przepłynąć wzdłuż i wszerz Europę kanałami i rzekami.


 

Katarzyna Uziak

asystentka stomatologiczna/ higienistka

 

 

Katarzyna Kurhan

asystentka stomatologiczna/ higienistka

 

 

Dominika Dziedzic

asystentka stomatologiczna

DSC_8165 (Large)

 

Katarzyna Kulwanowska

asystentka stomatologiczna 

Ewa Sienkiewicz

office manager

Maria Fioderowicz

recepcja/ rejestracja

 

Dominika Kępa

recepcja/ rejestracja