Są to syntetyczne, rozpuszczalne nici chirurgiczne, które w medycynie były stosowane od wielu lat w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej i okulistyce.

Stosuje się je w przypadku wiotkości skóry, podbródka, brody, policzków, okolicy jarzmowej, czoła. Można także za ich pomocą  poprawić defekty skóry na szyi, dekolcie.

Wykorzystuje się 2 mechanizmy działania nici:

1. Mechaniczne napięcie skóry po wprowadzeniu nici, które tworzą rodzaj rusztowania, wygładzając tkanki.

2. Stymulacja naturalnej produkcji kolagenu i elastyny związane z wprowadzeniem nici pod skórę.

Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest wygładzenie zmarszczek, podciągnięcie skóry, wypoczęty wygląd. Po upływie miesiąca zaczyna być widoczna poprawa jakości skóry, związana ze zwiększeniem się ilości naturalnego kolagenu. Nici wchłaniają się całkowicie w czasie sześciu do dziewięciu miesięcy od przeprowadzenia zabiegu i przez ten okres regeneracja skóry ciągle się nasila. Po wchłonięciu się nitki efekty estetyczne utrzymują się jeszcze około dwóch lat.

 • BOTOX

  Jest bezpiecznym i skutecznym preparatem na pozbycie się zmarszczek mimicznych nawet u młodszych osób.

  Więcej
 • MEZOTERAPIA IGŁOWA

  Jest to zabieg profilaktyczny , pozwalający zachować naturalne i harmonijne rysy twarzy, skorygować drobne defekty kosmetyczne.

  Więcej
 • KWAS HIALURONOWY

  Kwas hialuronowy razem z kolagenem, i włóknami elastyny są naturalnymi  składnikami skóry. Decydują o  jej sprężystości, elastyczności i gładkości.

  Więcej
 • REGENERIS

  Jest to terapia komórkowa skóry, którą stosuje się w celu odnowy nawet bardzo zniszczonej skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, w łysieniu, terapii ran, rozstępów i po zabiegach z użyciem lasera.

  Więcej
 • INTRALIPOTERAPIA

  Jest to metoda redukcji  lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie zastępuje ona leczenia nadwagi za pomocą diety.

  Więcej
 • NICI HILO LIFT (PDO)

  Są to syntetyczne, rozpuszczalne  nici chirurgiczne, które w medycynie były stosowane od wielu lat w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej i okulistyce.

  Więcej
 • DERMA LIFT

  Jest zabiegiem, który łączy elementy technologii medycznej i kosmetycznej w celu stymulacji skóry i wielokrotnego przyspieszenia transportu składników aktywnych w skórze.

  Więcej
 • PEELING KAWITACYJNY

  Peeling kawitacyjny polega na bezpiecznym i szybkim usunięciu zanieczyszczeń i martwych komórek skóry za pomocą ultradźwięków. Zabieg ten pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, zrogowaciałego naskórka, bakterii i zaskórników.

  Więcej
 • PEELINGI CHEMICZNE

  Są to  zabiegi polegające  na złuszczaniu naskórka  przy pomocy  różnych związków  chemicznych, np: kwas trój-chlorooctowy, kwas  glikolowy, fenol.

  Więcej
 • LASEROTERAPIA

  Zabiegi w zakresie medycyny ogólnej i estetycznej z wykorzystaniem nowoczesnego lasera.

  Więcej